Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poland][8.6]FoxOTs ~Polski Highexp~Reborny~Autorskie czary~


GajoCzyna

.Officjalne.  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wbijesz na OTs?

    • Tak
      10
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie chcę Was bardzo przeprosić za moją głupotę ze startem bety! Dlatego jutro czyli w sobotę startujemy BETA TESTY! Zapraszam napewno Wam się spodoba!


29pbymg.png
FoxOTs~*
29pbymg.png
FoxOTs - Miałeś kiedyś ochotę odpocząć od real mapy, bez nowych itemów, nowych czarów, ciekawej rozgrywki... To właśnie znaleźć. Właśnie FoxOTs to posiada! Dynamiczne PVP, autorskie czary(dla każdej profesji inne), edytowane itemy, reborny(rozgrywka na wieki), nowe runy, eventy! Jedyne takie co? na FoxOTs!
29pbymg.png
EXP STAGES
1-400k ~ 1900000x
401k-600k ~ 1830000x
600k-x ~ 1780000x
+Reborns(no limit)
29pbymg.png
HOT NEWS
_Reborns_
_Nowe czary (500lvl,15k,60k,150k,350k,500k,600k+od rebornów)_
_Edytowane itemy runy (Donation Staff, Frost Sword, Good MR, Freeze Rune)_
_Eventy (automatyczne oraz te które robi administracja)_
_Fire Storm 15:00-every day, Last Man Standing 17:00 -every day_
_Dice, Climb Racing, Parcel Event, Zombie Infection_
_Nowe zbalansowane potowrki (Ninja, Gremlin...)_
_Bossy - a z nich premium tokeny!_
_Premium Tokens System - innaczej pkt na serwerze!_
_Zbalansowane profesje!_
_Exp itemy (only events)_
_Weeding System - można się ożenić z bliską Ci osobą :*_
_SpellQuesty!_
_Dedyk 24/7!_
_Te oraz masa innych ciekawych rzeczy!_
29pbymg.png


Gallery


vs1kqe.jpg
2ilni1f.jpg
zn23kg.jpg
2upphjd.jpg
24dgapz.jpg
2s7f092.jpg
Wi?cej zobaczysz na serwerze!:smile:
29pbymg.png
Informacje-Co i jak!?
Na początek serwer przewiduje *BETA TESTY*
Z takiego powodu, że strona może byż dopiero później do gry będzie trzeba się logować przez acc!
.Beta.: 05.10.2013r.
O godz. 12!
Łączyć się przez ip changer, i robić konta na 1/1 (strona będzie później)


IP: 185.5.98.186 PORT: 7171


Serdecznie zapraszamy!


29pbymg.png

Opublikowano

Przepraszam za ten fail. Start serwera miał być w sobotę ze względu, że nie spojrzałem na datę w kalendarzu :)

Sir Manieek [odp] - napisane jest, że acc dopiero później :D

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...